YÖNTEM CLİNİC
Diyetisyen Mustafa Yöntem 6.YIL'INDA...!

İlk olarak 2013 yılında Bucak Lider Hastanesi Diyet Polikliniği ile başladığımız bu yolda, Lider beslenme ve diyet danışmanlığı olarak, sonrasında da Yöntem Clinic olarak 6. yılımızı Bucak'ta Hizmet vermeye, Danışanlarımıza sağlıklı beslenmeyi öğretmeye çalışıyoruz…

Bu 6 yıllık süreçte toplamda yoğunluk Bucak, Burdur, Isparta ve Antalya olmak üzere 9670 farklı danışan ofisimize başvuru yapmıştır, bunun yanında online diyet danışmanlığı da verilmiştir.

Toplamda 43.500 (Kırküçbin beşyüz) randevulu yüz yüze görüşme seansı ile diyet programı planlanmıştır.

DYT MUSTAFA YÖNTEM KOTROLÜNDE, 6 YILDA 9670 FARKLI DANIŞAN İLE TOPLAMDA 29.050 KG (ORTALAMA 29 TON) KİLO KAYBETTİRMİŞİZ ... !

Şimdi 6. Yılımıza Girdik, 2. Şubemizi Antalya Lara Bölgesinde Ekim Ayı’nda Hizmete Açtık, Bucak ve Antalya Ofisimiz Olmak üzere, 6 yıllık mesleki tecrübemizi size sunmaya çalışıyoruz.

Tüm bunların yanında Biorezonans Terapi sistemi ile de Farklı durumlarda Hizmet veriyoruz.

Bünyemizde Çalışmakta olan Psikoloğumuz ile Ruhsal Problemler noktasında çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Tüm İçerikleri, marka sahibi Mustafa Yöntem’e ait olan MuY Bitkisel Karışımlı Çay’ın da Türkiye’de Farklı noktalarda satışı ve pazarlaması YöntemClinic adı altında yapılmaktadır.

MUSTAFA YÖNTEM KİMDİR ?DİYETİSYEN

2009 yılında Ankara Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne başlamış olup , 2013 yılında mezun olmuştur.Daha sonra Burdur’un Bucak İlçesinde Lider Hastanesi Bünyesinde hasta kabulüne başlamış,aynı zamanda ıkı farklı catering şirketine danışmanlık yapmıştır. 1 yıl kadar hastanede çalıştıktan sonra Lider Beslenme ve Diyet Danışmalığı bünyesinde danışanlarını kabul etmeye başlamıştır.Bu sırada Lider Sağlıklı Yaşam&Spor Merkezi kurmuş, bu isim altında bır fıtness merkezinde spor desteği ile de hizmet vermeye devam etmiştir.2.5 yıl içerisinde yüz yüze yaklaşık olarak 4.300 hasta ile görüşmeler yapıp, bu sürede 9,5 tona yakın kilo kaybı sağlamıştır. Şu anda da ,son 2 yıldan beridir kurucusu olduğu YÖNTEMCLİNİC olarak danışanlarını takip etmektedir, beraberinde Yöntemclinic’te psikolog ,biorezonans terapi uygulama şeklinde Burdur/Bucak ve Antalya/Lara da haftanın belli günlerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında online diyet ile de şehir dışından danışanlarını takip etmektedir. MuY Bitkisel Karışımlı Çay adı altında, içerikleri Mustafa Yöntem ‘a ait olan 5 çeşit çay üretimi ve satışı noktasında marka tesciline sahiptir. Birçok Eczane, Market, Aktar ve Diyetisyen Ofisinde satışı yapılmaktadır.


Mustafa Yöntem - DoktorTakvimi.com

Sertifikalar

Antalya Diyetisyen

I. International Physical Activity Nutrion and Health Congress

Antalya Diyetisyen

1. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu

Antalya Diyetisyen

2. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu

Antalya Diyetisyen

3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu

Antalya Diyetisyen

Acıbadem Sağlıklı Yaşam Günleri

Antalya Diyetisyen

Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu

Antalya Diyetisyen

Spor Diyetisyenliği Kursu

Antalya Diyetisyen

Power Plate Fitness Academy

Antalya Diyetisyen

Obezite Cerrahi Diyetisyenliği

Antalya Diyetisyen

Onkoloji Diyetisyenliği