MuY Bitki Çayları

 • KAHVERENGİ ÇAY ( MuY Bitkisel Karışımlı Çay) (KB-01)

  Özel olarak Diyetisyen tarafından rasyonel fitoterapi ilkelerine uygun şekilde,hijyenik ve kaliteli şekilde geliştirilen çayımızın içeriğinde bağırsakların rahatlamasında ve şişkinliğe yardımcı olduğu düşünülen açlık otu, hibiskus,biberiye,Sinameki bulunmaktadır. Tavsiye edilen kullanım şekli sabah aç karna 1 fincan VEYA akşam yatmadan önce 1 fincan olmak üzere günlük toplam 1 fincan tüketilmesidir. Herhangi bir rahatsızlığı bulunan bireylerin uzmana sormadan kullanmaması tavsiye edilir.

 • KIRMIZI ÇAY (MuY Bitkisel Karışımlı Çay) (TATK-01)

  Özel olarak Diyetisyen tarafından rasyonel fitoterapi ilkelerine uygun şekilde,hijyenik ve kaliteli şekilde geliştirilen çayımızın içeriğinde tatlı yeme isteğini azaltıcı etkisi olduğu düşünülen Hibiskus, Kakule,Çemen otu, Yabani Gül bulunmaktadır. Tavsiye edilen kullanım şekli sabah aç karna 1 fincan ve akşam yatmadan önce 1 fincan olmak üzere günlük toplam 2 fincan tüketilmesidir Herhangi bir rahatsızlığı bulunan bireylerin uzmana sormadan kullanmaması tavsiye edilir.

 • MAVİ ÇAY (MuY Bitkisel Karışımlı Çay) (MT-01)

  Özel olarak Diyetisyen tarafından rasyonel fitoterapi ilkelerine uygun şekilde,hijyenik ve kaliteli şekilde geliştirilen çayımızın içeriğinde toksin maddelerin vücuttan atımında yardımcı oludğu düşünülen Açlık otu,Yeşil çay,Zencefil, Hibiskus, Isırgan otu bulunmaktadır. Tavsiye edilen kullanım şekli sabah aç karna 1 fincan ve akşam yatmadan önce 1 fincan olmak üzere günlük toplam 2 fincan tüketilmesidir Herhangi bir rahatsızlığı bulunan bireylerin uzmana sormadan kullanmaması tavsiye edilir.

 • PEMBE ÇAY (MuY Bitkisel Karışımlı Çay) (EMZ-01)

  Özel olarak Diyetisyen tarafından rasyonel fitoterapi ilkelerine uygun şekilde,hijyenik ve kaliteli şekilde geliştirilen çayımızın içeriğinde emziren annelere etkisi olduğu düşünülen Kişniş,Rezene,Muskat,Yabani Gül bulunmaktadır Tavsiye edilen kullanım şekli sabah aç karna 1 fincan ve akşam yatmadan önce 1 fincan olmak üzere günlük toplam 2 fincan tüketilmesidir Kesinlikle bebeklere verilmemesi gerekir, sadece emziren anne kendisi kullanmalıdır. Herhangi bir rahatsızlığı bulunan bireylerin uzmana sormadan kullanmaması tavsiye edilir.

 • TURUNCU ÇAY (MuY Bitkisel Karışımlı Çay) (OD-01)

  Özel olarak Diyetisyen tarafından rasyonel fitoterapi ilkelerine uygun şekilde,hijyenik ve kaliteli şekilde geliştirilen çayımızın içeriğinde şişkinliği azaltıcı etkisi olduğu düşünülen Funda yaprağı,ısırgan otu,biberiye,mate yaprağı bulunmaktadır Tavsiye edilen kullanım şekli sabah aç karna 1 fincan ve akşam yatmadan önce 1 fincan olmak üzere günlük toplam 2 fincan tüketilmesidir. Aşırı kullanımı böbreklere zarar verebilmektedir. Herhangi bir rahatsızlığı bulunan bireylerin uzmana sormadan kullanmaması tavsiye edilir.

 1. author-image

  1 kutu = 40 adet süzen poşet çay bulunmaktadır.
  Satış fiyatı: 1 kutu 15 TL
  (Tüm çay çeşitleri içn geçerlidir)


  WhatsApp Sipariş Numarası
  05077490970